SERWIS INTERNETOWY KOŁA ŁOWIECKIEGO "DARZ BÓR"
W NOWYM SĄCZU

Jubileusz 35-lecia Koła "Darz Bór"

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" oraz Komitet Organizacyjny Jubileuszu 35-lecia Koła informują, że zgodnie z Uchwałą Walnego Zgromadzenia Koła numer 15E/2017 z dnia 29 kwietnia 2017 r, każdy członek Koła zobowiązany jest do wpłaty kwoty 170,00 zł na ufundowanie sztandaru Koła, oraz związane z jego przyjęciem koszty. Powyższą kwotę należy wpłacić w terminie do dnia 1 czerwca 2017 r na rachunek bankowy Kola Łowieckiego Darz Bór: 

Numer rachunku:  91 8805 0009 0034 4247 2000 0010 

Koło Łowieckie "Darz Bór" ul. Nawojowska 15/22  33-300 Nowy Sącz 

Tytuł wpłaty: Zakup sztandaru.

Zgodnie z par. 43, pkt.2 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego, nieuregulowanie powyższej kwoty może skutkować skreśleniem z listy członków Koła.

Strzeleckie Mistrzostwa okręgu nowosądeckiego PZŁ

Zarząd koła łowieckiego "Darz Bór" zaprasza członków macierzystych koła do składania swoich kandydatur do reprezentowania naszego koła w Strzeleckich Mistrzostwach Okręgu Nowy Sącz, które odbędą się w dniu 28 maja 2017 r. Reprezentacja koła powinna składać się z 3 zawodników, którzy będą startować w "klasie powszechnej". Kandydatury należy składać Zarządowi Koła przed Walnym Zgromadzeniem w dniu 29 kwietnia. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych można uzyskać u członków Zarządu.

Walne Zgromadzenie Członków koła łowieckiego "Darz Bór"

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" zwołuje na dzień 29 kwietnia, Walne Zgromadzenie Członków Koła. Odbędzie się ono w domku myśliwskim w Gaboniu o godzinie 9.00

W dniu 22 kwietnia od godź. 9-tej na strzelnicy w Tyliczu odbędzie się przestrzeliwanie broni myśliwskiej dla członków naszego koła. Koszt rzutków pokrywa koło. W amunicję należy wyposażyć się własnym zakresie.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy,

wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery,

oraz niech te Święta,

będą doskonałą okazją spędzenia wspaniałych chwil

w gronie najbliższych.

DARZ BÓR

Dodatkowe polowania zbiorowe w sezonie łowieckim 2016 / 2017

Zarząd koła łowieckiego "Darz Bór" informuje, że zostały wyznaczone dodatkowe terminy polowań zbiorowych na drapieżniki w obwodzie 222. Zbórki myśliwych w wyznaczonych miejscach o godzinie 8.00. Poniżej terminarz:

21 stycznia (sobota) - miejsce zbiórki: "Pod Wardęgą/Barcynki", obwód: Podegrodzie, Naszacowice.

4 luty (sobota) - miejsce zbiórki: "U Pogwizda", obwód: Jazowsko, Kadcza.

18 luty (sobota) - miejsce zbiórki: "Podegrodzie - kościół", obwód: Mokra Wieś.

25 luty (sobota) - miejsce zbiórki: "Maszkowice - most na Dunajcu", obwód: Maszkowice.

Darz Bór.

Polowanie Hubertowskie 2016

Zapraszamy wszystkich myśliwych, kandydatów oraz sympatyków na uroczyste "polowanie hubertowskie" w dniu 5 listopada. Polowanie rozpoczniemy o godzinie 8-mej w kościele w Obidzy, uroczystą Mszą Świętą w intencji myśliwych.

Po Mszy Świętej, członków naszego koła łowieckiego i kandydatów,  zapraszamy na wyjątkowe polowanie hubertowskie, które w dniu Św. Huberta, wyróżniać się będzie zachowaniem historycznych wzorców  i ceremoniałów łowieckich. Wszystkich uczestników polowania, zapraszamy także na biesiadę hubertowską, która w tym roku odbędzie się w kompleksie rekreacyjnym na Obidzy.

Darz Bór !!

V HUBERTUS KRYNICKI

Zapraszamy wszystkich myśliwych oraz sympatyków łowiectwa na obchody "Święta Kultury Myśliwskiej" okręgu nowosądeckiego - "Hubertus Krynicki 2016". Obchody połączone z licznymi atrakcjami, odbędą się w dniach 1-2 października w Krynicy Zdrój. Poniżej zamieszczamy plan wydarzenia:

1 października (sobota)

Strzelnica myśliwska "u Leśników" - Bradowiec k/ Krynicy

9.00 - Zawody o "Kryształowy Puchar Burmistrza Krynicy Zdrój" oraz finał pucharu "Trzech Strzelnic"

Deptak Krynicki:

10.00-17.00: Jarmark produktów regionalnych

16.00: Spektakl teatralny "Rogasiowa Dolina" w wykonaniu "Teatru Nowego" z Nowego Sącza

2 października (niedziela)

Kościół Wniebowzięcia NMP w Krynicy

10.30: Uroczysta Hubertowska Msza Święta z udziałem pocztów sztandarowych

Deptak Krynicki:

10.00-17.00: Jarmark produktów regionalnych

Fotorelacja z targów łowieckich Expo Hunting

W dniach 10-12 kwietnia na terenie targów Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się szósta edycja międzynarodowych targów łowieckich "Expo Hunting". W tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa ilość dwustu wystawców z 9 krajów, reprezentujących ponad 400 światowych marek. Targom towarzyszył bogaty program blisko pięćdziesięciu wydarzeń towarzyszących. Tegoroczną edycję targów odwiedziło ponad 9,5 tysiąca zwiedzających, wśród nich byli także członkowie naszego koła łowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów "Expo Hunting 2015" umieszczonej w galerii zdjęć w naszym serwisie internetowym.

Zmiana rachunku bankowego

Zarząd Koła informuje, że uległ zmianie numer rachunku bankowego Koła "DARZ BÓR". Wszystkie bieżące płatności należy dokonywać na rachunek bankowy w Łąckim Banku Spółdzielczym, 33-390 Łącko 814 . Rachunek numer:  91 8805 0009 0034 4247 2000 0010