SERWIS INTERNETOWY KOŁA ŁOWIECKIEGO "DARZ BÓR"
W NOWYM SĄCZU

Wesołych Świąt !!

                               Najserdeczniejsze życzenia cudownych Świąt, pełnych ciepła i radości.

Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia,

upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość,

a sukcesy przerosły oczekiwania.

Darz Bór

Uroczystość z okazji Jubileuszu 35 lecia Koła

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" oraz Komitet Organizacyjny Jubileuszu 35 lecia koła, mają zaszczyt zaprosić na obchody 35 lecia istnienia koła, oraz uroczystości nadania sztandaru.

Uroczystość odbędzie się w dniu 11 listopada i rozpocznie się Mszą św. w kaplicy w Skrudzinie o godzinie 14-tej, przy udziale pocztów sztandarowych oraz zaproszonych gości. Podczas mszy nastąpi poświęcenie sztandaru. Po mszy odbędą się główne uroczystości jubileuszowe oraz biesiada myśliwska dla zaproszonych gości.

Polowanie Hubertowskie 2017

Zapraszamy wszystkich myśliwych i kandydatów na uroczyste "polowanie hubertowskie" w dniu 4 listopada. W tym roku, inaczej niż w latach ubiegłych (z uwagi na zaplanowane obchody 35 lecia w następnym tygodniu), polowanie rozpoczniemy pod domkiem myśliwskim w Gaboniu o godzinie 8.00.
Polowanie hubertowskie w dniu Św. Huberta, wyróżniać się będzie zachowaniem historycznych wzorców  i ceremoniałów łowieckich.

Darz Bór !!

Jubileusz 35-lecia Koła "Darz Bór"

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" oraz Komitet Organizacyjny Jubileuszu 35-lecia Koła informują, że zgodnie z Uchwałą Walnego Zgromadzenia Koła numer 15E/2017 z dnia 29 kwietnia 2017 r, każdy członek Koła zobowiązany jest do wpłaty kwoty 170,00 zł na ufundowanie sztandaru Koła, oraz związane z jego przyjęciem koszty. Powyższą kwotę należy wpłacić w terminie do dnia 1 czerwca 2017 r na rachunek bankowy Kola Łowieckiego Darz Bór: 

Numer rachunku:  91 8805 0009 0034 4247 2000 0010 

Koło Łowieckie "Darz Bór" ul. Nawojowska 15/22  33-300 Nowy Sącz 

Tytuł wpłaty: Zakup sztandaru.

Zgodnie z par. 43, pkt.2 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego, nieuregulowanie powyższej kwoty może skutkować skreśleniem z listy członków Koła.

Strzeleckie Mistrzostwa okręgu nowosądeckiego PZŁ

Zarząd koła łowieckiego "Darz Bór" zaprasza członków macierzystych koła do składania swoich kandydatur do reprezentowania naszego koła w Strzeleckich Mistrzostwach Okręgu Nowy Sącz, które odbędą się w dniu 28 maja 2017 r. Reprezentacja koła powinna składać się z 3 zawodników, którzy będą startować w "klasie powszechnej". Kandydatury należy składać Zarządowi Koła przed Walnym Zgromadzeniem w dniu 29 kwietnia. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych można uzyskać u członków Zarządu.

Walne Zgromadzenie Członków koła łowieckiego "Darz Bór"

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" zwołuje na dzień 29 kwietnia, Walne Zgromadzenie Członków Koła. Odbędzie się ono w domku myśliwskim w Gaboniu o godzinie 9.00

W dniu 22 kwietnia od godź. 9-tej na strzelnicy w Tyliczu odbędzie się przestrzeliwanie broni myśliwskiej dla członków naszego koła. Koszt rzutków pokrywa koło. W amunicję należy wyposażyć się własnym zakresie.

Dodatkowe polowania zbiorowe w sezonie łowieckim 2016 / 2017

Zarząd koła łowieckiego "Darz Bór" informuje, że zostały wyznaczone dodatkowe terminy polowań zbiorowych na drapieżniki w obwodzie 222. Zbórki myśliwych w wyznaczonych miejscach o godzinie 8.00. Poniżej terminarz:

21 stycznia (sobota) - miejsce zbiórki: "Pod Wardęgą/Barcynki", obwód: Podegrodzie, Naszacowice.

4 luty (sobota) - miejsce zbiórki: "U Pogwizda", obwód: Jazowsko, Kadcza.

18 luty (sobota) - miejsce zbiórki: "Podegrodzie - kościół", obwód: Mokra Wieś.

25 luty (sobota) - miejsce zbiórki: "Maszkowice - most na Dunajcu", obwód: Maszkowice.

Darz Bór.

Fotorelacja z targów łowieckich Expo Hunting

W dniach 10-12 kwietnia na terenie targów Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się szósta edycja międzynarodowych targów łowieckich "Expo Hunting". W tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa ilość dwustu wystawców z 9 krajów, reprezentujących ponad 400 światowych marek. Targom towarzyszył bogaty program blisko pięćdziesięciu wydarzeń towarzyszących. Tegoroczną edycję targów odwiedziło ponad 9,5 tysiąca zwiedzających, wśród nich byli także członkowie naszego koła łowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów "Expo Hunting 2015" umieszczonej w galerii zdjęć w naszym serwisie internetowym.

Zmiana rachunku bankowego

Zarząd Koła informuje, że uległ zmianie numer rachunku bankowego Koła "DARZ BÓR". Wszystkie bieżące płatności należy dokonywać na rachunek bankowy w Łąckim Banku Spółdzielczym, 33-390 Łącko 814 . Rachunek numer:  91 8805 0009 0034 4247 2000 0010